Noclegi – pokoje gościnne


Od tego sezonu zimowego poszerzyliśmy naszą ofertę o miejsca noclegowe. Nasi goście mogą korzystać ze sprzętu z wypożyczalni lub suszyć i serwisować swój sprzęt u nas.
Z budynku Stacji Jakuszyce wyjście bezpośrednio na trasy biegowe.

Serdecznie zapraszamy.
Zapytania o rezerwacje przyjmujemy przez formularz kontaktowy, na adres mailowy kontakt@stacjajakuszyce.pl lub telefonicznie pod numerem 668 667 088

Apartament

 

 

 

 

Przestronny i jasny, czteroosobowy apartament z widokiem na Polanę Jakuszycką. Do dyspozycji gości łoże małżeńskie i rozkładana kanapa oraz aneks kuchenny do prywatnego użytku, duża łazienka z kabiną prysznicową i wanną. Kuchnia w pełni wyposażona – płyta indukcyjna, lodówka, pełna zastawa. Dodatkowo na wyposażeniu znajduje się pralka.

 

Pokoje 2 osobowe

 

 

 

Dwuosobowe, bliźniacze pokoje z łazienką. W każdym znajdują się dwa pojedyncze łóżka, które można złączyć, stylowe meble – szafa, konsolka i krzesła. W łazience kabina prysznicowa.

Salon kuchenny

 

 

 

Duży salon kuchenny do dyspozycji wszystkich gości. Na wyposażeniu lodówka, płyta indukcyjna, pralka oraz pełna zastawa. Tutaj na wygodnej kanapie można zażywać relaksu lub oglądać telewizję. Do dyspozycji gości w razie niepogody również gry planszowe.

Serdecznie zapraszamy.
Zapytania o rezerwację przyjmujemy przez formularz kontaktowy, na adres mailowy kontakt@stacjajakuszyce.pl lub telefonicznie pod numerem 668 667 088

Możliwość komentowania jest wyłączona.