Noclegi – pokoje gościnne


Zapraszamy do skorzystania z oferty kameralnych pokoi gościnnych. Posiadamy trzy pokoje dwuosobowe, łącznie 6 miejsc noclegowych. Nasi Goście mogą korzystać ze sprzętu z wypożyczalni lub suszyć i serwisować swój sprzęt u nas.
Z budynku Stacji Jakuszyce wyjście bezpośrednio na trasy biegowe.

Serdecznie zapraszamy.
Zapytania o rezerwacje przyjmujemy przez formularz kontaktowy, na adres mailowy kontakt@stacjajakuszyce.pl lub telefonicznie pod numerem 668 667 088

Pokoje 2 osobowe

 

 

 

Dwuosobowe, bliźniacze pokoje z łazienką. W każdym znajdują się dwa pojedyncze łóżka, które można złączyć, telewizor, stylowe meble – szafa, konsolka i krzesła. W łazience kabina prysznicowa.

Salon kuchenny

 

 

 

Duży salon kuchenny do dyspozycji wszystkich gości. Na wyposażeniu lodówka, płyta indukcyjna, pralka, piekarnik elektryczny, ekspres do kawy oraz pełna zastawa. Tutaj na wygodnej kanapie można zażywać relaksu lub oglądać telewizję. Do dyspozycji Gości w razie niepogody również gry planszowe.

Serdecznie zapraszamy.
Zapytania o rezerwację przyjmujemy przez formularz kontaktowy, na adres mailowy kontakt@stacjajakuszyce.pl lub telefonicznie pod numerem 668 667 088

Możliwość komentowania jest wyłączona.