/
Szklarska Poręba – Jakuszyce 8B // REZERWACJA NOCLEGÓW: + 48 668 667 088
AKTYWNOŚĆ
PRZEZ CAŁY ROK

Dziś przedostatni dzień listopada, tydzień temu spadł już pierwszy śnieg, mieliśmy też przyjemność powitać pierwszych zapaleńców biegówkowych sezonu 2022/2023. :) Temperatury wciąż utrzymują się w dolnej granicy zera, mamy więc przeogromną nadzieję, że nasza upragniona zima przyjdzie w tym roku szybko. Trzymajcie kciuki, żeby też długo z nami została!

 

My już przygotowani do zimy, a zima jeszcze nie gotowa… Już dwa razy pełni nadziei czekaliśmy na rozpoczęcie sezonu zimowego – poprószyło, popadało, ale niestety szybko stopniało.

Zapraszamy do skorzystania z naszej wypożyczalni rowerów górskich firmy Monteria oraz wycieczek rowerowych po górach Izerskich.

Strona 1 z 2  > >>

sty 11, 2021

Od weekendu majowego zapraszamy na rowery!


W ofercie posiadamy jednosezonowe rowery MTB polskiej marki MONTERIA, o różnych wielkościach ramy i kołach 26, 27,5 oraz 29. Dostępne są również rowery dla dzieci oraz przyczepki Thule Chariot – więcej informacji tutaj.

We wrześniu wypożyczalnia będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-18:00, a w sobotę i niedzielę 9:00-19:00. W przypadku niepogody możliwe skrócenie godzin pracy lub zamknięcie wypożyczalni – prosimy o telefon.

W październiku wypożyczalnia czynna w weekendy, a w tygodniu po uprzedniej rezerwacji telefonicznej.

Zachęcamy do telefonicznej lub mailowej rezerwacji rowerów w dni wzmożonego ruchu turystycznego, czyli weekendy i święta.

Zapraszamy!
tel. 668 667 088
kontakt@stacjajakuszyce.pl

pogoda

NASZA OFERTA

POLECAMY

ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK

LATO
VS
ZIMA