/
REZERWACJA NOCLEGÓW: + 48 668 667 088

Zima

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wypożyczalni sprzętu biegowego.

Dla satysfakcji naszych klientów staramy się dorównać najwyższym, światowym standardom. Sposób przechowywania i serwisowania sprzętu w wypożyczalni zapewni Państwu komfort i radość jego użytkowania. W sklepie stacjonarnym i internetowym www.sklep.stacjajakuszyce.pl oferujemy w atrakcyjnych cenach markowy sprzęt i odzież renomowanej firmy SALOMON.

Mamy nadzieję, że profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do każdego klienta, doradztwo oraz odpowiednia motywacja pozwolą Państwu na czerpanie radości z najzdrowszej formy zimowego sportu i rekreacji, jaką niezaprzeczalnie jest narciarstwo biegowe. Dodając do tego „piękne okoliczności przyrody” mamy nadzieję, że Jakuszyce zaczarują Was, tak samo jak nas zaczarowały.

Oferujemy:

  • markowy sprzęt firmy SALOMON  oraz ATOMIC z linii turystycznej, sportowej i zawodniczej. Posiadamy pełną ofertę sprzętu biegowego zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych biegaczy.
  • posiadamy pełną ofertę sprzętu biegowego dla dzieci – najkrótsze narty o długości 91cm, a najmniejsze buciki biegowe w rozmiarze 27.
  • przyczepki Chariot na płozach – Cougar 1 (jednoosobowa) i Cougar 2 (dla 2 milusińskich), które pozwolą aktywnym rodzicom na rodzinne korzystanie z jakuszyckich tras nawet z zupełnie małymi dziećmi
  • dla lubiących wędrówki po bezdrożach oferujemy rakiety śnieżne.

Pracujemy zgodnie ze światowymi standardami.

U nas obuwie jest dezynfekowane i suszone przy użyciu profesjonalnych suszarek firmy WINTERSTEIGER.

Przechowalnia

  • dla klientów wypożyczalni oferujemy bezpłatnie zamykane szafki na przechowanie odzieży i obuwia zmiennego.

Zapraszamy do Stacji Jakuszyce

 


tel. +48 668 667 088
kontakt@stacjajakuszyce.pl

58-580 Szklarska Poręba

ul: Jakuszyce 8b

 

DJI_0064


NASZA OFERTA